PwG - Pro Warrior Gamer
Inregistreaza-te!

[Pentru Ajutor,Contacteaza Owneru]
blondu_03_bogdan@yahoo.com


*Bun ai Venit pe Pro-WG Community*



PwG - Pro Warrior Gamer
Inregistreaza-te!

[Pentru Ajutor,Contacteaza Owneru]
blondu_03_bogdan@yahoo.com


*Bun ai Venit pe Pro-WG Community*



PwG - Pro Warrior Gamer
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automată: 
:: Mi-am uitat parola
Ceas
Top postatori
Prowgcs.malware-site.www
Vreau sa va reverificati admini. Vote_lcapVreau sa va reverificati admini. Voting_barVreau sa va reverificati admini. Vote_rcap 
Statistici
Avem 1 membri înregistrați
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Prowgcs.malware-site.www

Membrii nostri au postat un numar de 699 mesaje în 250 subiecte

 

 Vreau sa va reverificati admini.

In jos 
AutorMesaj
Vizitato
Vizitator




Vreau sa va reverificati admini. Empty
MesajSubiect: Vreau sa va reverificati admini.   Vreau sa va reverificati admini. Icon_minitime1Lun Noi 30, 2009 11:34 pm

In primul rand nu pot sa postez statusul pentru ca mi-a fost stricat fps-ul de acel admin iar consola nu a mai mers din acel moment.
Iar in al doilea rand dupa ce ca mi-a dat de cel putin 5 ori blind, nu a fost instare macar sa faca o poza. Daca un jucator, joaca mult mai bine ca ei se simt inferiori si trebuie sa actioneze in felul asta.
Adminul trebuie sa se regaseasca in lista asta:
Vreau sa va reverificati admini. 21nm91w
servarul pe care jucam este acesta
Vreau sa va reverificati admini. 23m4oj9
Este adminul care se lauda ca a dat dystroi si nustiu mai ce, poate daca e vreun jucator din lista aia pe forumul asta il va recunoaste.
Doresc sa se ia masuri impotriva respectivului daca va fi identificat.
Daca acum va scapa, alta data s-ar putea sa nu mai fie asa de norocos deoarece am sa-i fac si demo.
Sus In jos
Prowgcs.malware-site.www
Administrator
Administrator
Prowgcs.malware-site.www


Mesaje : 278
Puncte : 645
Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Bacau

Vreau sa va reverificati admini. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa va reverificati admini.   Vreau sa va reverificati admini. Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 12:08 am

Frag dupa blind iti spune ceva? Neutral
Sus In jos
https://prowg.all-up.com
Vizitato
Vizitator




Vreau sa va reverificati admini. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa va reverificati admini.   Vreau sa va reverificati admini. Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 9:23 am

da ce e asta kolosal ?
Sus In jos
Prowgcs.malware-site.www
Administrator
Administrator
Prowgcs.malware-site.www


Mesaje : 278
Puncte : 645
Reputatie : 4
Data de inscriere : 26/10/2009
Varsta : 36
Localizare : Bacau

Vreau sa va reverificati admini. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa va reverificati admini.   Vreau sa va reverificati admini. Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 12:22 pm

cand suspectezi pe un jucator ca are wall
amx_blind numelelui (in acest moment ecranul acelui jucator se va face alb sau negru deci nu va mai vedea ce joaca)daca el face frag in timp ce are culoarea alba sau neagra inseamna ca are wall si i se va da automat destroy + ban!
Sus In jos
https://prowg.all-up.com
Vizitato
Vizitator




Vreau sa va reverificati admini. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa va reverificati admini.   Vreau sa va reverificati admini. Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 12:25 pm

da eu nu pot casa dau blind
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Vreau sa va reverificati admini. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa va reverificati admini.   Vreau sa va reverificati admini. Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 12:32 pm

scuzama ca ma bag kolosal esti tov meu dar gresesti man Sad.Yo de exemplu am patit sa iau blind exact knd am omorant 2 oameni (unu langa altu) si mi sau facut poze si aveam ecranu negru.Deci se poate man sa omori la nimereala.Acum nu stiu poate avea cod poate nu avea.....
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Vreau sa va reverificati admini. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa va reverificati admini.   Vreau sa va reverificati admini. Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 6:19 pm

inainte sa iau ban am patit si eu chestia asta, mi sa fak ecranul alb am incercat sa omor dupa sunet da........ Vreau sa va reverificati admini. Icon_cry
Sus In jos
Vizitato
Vizitator




Vreau sa va reverificati admini. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa va reverificati admini.   Vreau sa va reverificati admini. Icon_minitime1Mar Dec 01, 2009 7:44 pm

Vreau sa va reverificati admini. Gamerlktopiclocked.th
Sus In jos
Continut sponsorizat





Vreau sa va reverificati admini. Empty
MesajSubiect: Re: Vreau sa va reverificati admini.   Vreau sa va reverificati admini. Icon_minitime1

Sus In jos
 
Vreau sa va reverificati admini.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» vreau si eu in clan
» Admini Sanctionati
» Regulament Server admini 1.1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
PwG - Pro Warrior Gamer :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: